O SPOLEČNOSTI

POPELNICE, KOŠE, KONTEJNERY - ODPADOVÉ NÁDOBY SULO- PRVOTŘÍDNÍ KVALITA, VELMI VÝHODNÁ CENA

POPELNICE, KOŠE, KONTEJNERY - ODPADOVÉ NÁDOBY SULO- PRVOTŘÍDNÍ KVALITA, VELMI VÝHODNÁ CENA

Společnost Kricner s.r.o. dodává na český a slovenský trh výrobky renomovaných německých společností SULO Umwelttechnik (výhradní zastoupení pro ČR a SK) a WEBER, které lze z pohledu kvality, certifikace, použitých materiálu a výrobního procesu považovat za evropskou špičku v oblasti odpadové techniky. V případě krátkodobých výkyvů, kdy nejsou na skladě barevné nádoby 120 l nebo 240 l SULO, dodáváme nádby společnosti Weber, které jsou v oblasti kvality a spolehlivosti naprosto shodným produktem dosahujícím stejné certifikace. Vyobrazená nádoba s nápisem SULO je pouze ilustrativní. Podmínky eshopu neumožňují měnit obrázek nádoby SULO za nádobu WEBER. Nádoby WEBER dodáváme ve velikostech 120 a 240 litrů. Nádoby SULO 60, 80, 120, 140, 240 litrů jsou pouze v černé barvě.

 

Společnost SULO se zabývá výrobou a prodejem plastových odpadových nádob, košů a podzemních kontejnerů. V této oblasti se řadí ke světové špičce. Produkty naší společnosti lze najít po celé Evropě.

 

Společnost SULO je hlavním leaderem v oblasti inovací, designu a ekologie odpadového hospodářství. Se svou širokou nabídkou produktů a služeb je schopna zvládnout téměř jakékoliv požadavky v oblasti odpadového hospodářství.

 

Více informací o aktivitách a produktech  mateřské firmy SULO včetně mezinárodních kontaktů na: www.sulo.com

 


 

Technické inovace

Technické inovace

Výzkumné týmy společnosti SULO věnují maximální péči inovaci svých produktů. Sledují kromě ekologického hlediska i snadnou údržbu, převoz a vyprazdňování jak popelnic, tak i kontejnerů.

Snadné použití

Snadné použití

Firma SULO garantuje díky univerzálnímu provedení bezproblémové použítí nádob pro různé typy automobilů a vyklapěčů určených pro svoz odpadů.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info