Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

I. Úvodní ustanovení

1. Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.sulocz.cz a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího. Obchodní podmínky se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi.
2. Prodávajícím a provozovatel internetového obchodu www.sulocz.cz je:

Kricner s.r.o.
Nedvědovo náměstí 283/4
147 00 Praha 4 - Podolí

IČ: 017 11 229

DIČ: CZ 017 11 229

Kontaktní údaje:

Tel: +420 603 437 442

e-mail: d.kricner@seznam.cz

3. Jsme plátci DPH.

4. Společnost Kricner s.r.o. dodává na český a slovenský trh výrobky renomovaných německých společností SULO Umwelttechnik (výhradní zastoupení pro ČR a SK) a WEBER, které lze z pohledu kvality, certifikace, použitých materiálu a výrobního procesu považovat za evropskou špičku v oblasti odpadové techniky. V případě krátkodobých výkyvů, kdy nejsou na skladě barevné nádoby 120 l nebo 240 l SULO, dodáváme nádby společnosti Weber, které jsou v oblasti kvality a spolehlivosti naprosto shodným produktem dosahujícím stejné certifikace.

II. Uzavření kupní smlouvy

1. Veškeré objednávky, podané prostřednictvím elektronického obchodu www.sulocz.cz, jsou považovány za závazné. 2. 2. 2. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s platnými obchodními podmínkami a reklamačním řádem a že s nimi souhlasí.
3. Údaje uvedené kupujícím musí být pravdivé a přesné.
4. Prodávající neručí za omyly v objednávce ze strany kupujícího. Po odeslání objednávky bude kupujícímu automaticky elektronicky zaslána kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu.
5. Formulář elektronické objednávky vyplněný kupujícím je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká okamžikem převzetí objednaného zboží kupujícím.
6. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávkovém formuláři.
7. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího po zaplacení kupní ceny a jeho převzetím.
8. Kupující se zavazuje odebrat závazně objednané a zboží a zaplatit celkovou cenu a případně další poplatky (poštovné, balné, dobírka) uvedené v objednávce.
9. Pokud kupující nesplní svůj závazek odebrat a zaplatit objednané zboží (z neobjektivních důvodů), má prodávající právo odmítnout další objednávky tohoto nakupujícího a požadovat náhradu způsobené škody (u již vyexpedovaných objednávek se zpravidla jedná o platbu dopravného).
10. Vyplněním registračního formuláře nebo objednávky dává kupující prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto údaje smí použít prodávající pouze v rámci platných předpisů pro zajištění administrativy a účetnictví firmy.

III. Expediční lhůty a dodací podmínky

1. Zboží uvedené jako skladem je standardně dodáno na místo určení do 3-5 pracovních dnů (cena dopravy není zakalkulována v ceně výrobku).Po předchozí dohodě je možné si popelnice vyzvednout i osobně na adrese uvedené v sekci "Kontakty".
2. V případě zaslání zboží na dobírku platí zákazník uvedenou cenu přepravci (viz doprava).
3. Pokud nejsme schopni z jakýchkoliv důvodů dodací lhůtu dodržet, je zákazník okamžitě po objednání informován.
4. Termín dodání bude upřesněn na potvrzení přijetí objednávky, které Vám zašleme na uvedený email v pracovní dny do 24 hodin po obdržení Vaší objednávky.
5. Zboží si můžete vyzvednout buďto osobně (pouze nádoby 120 a 240 l - viz kontakty, k ceně nádoby pro osobní odběr, prosíme připočtěte příplatek za dopravu z centrálního skladu firmy SULO 87,- Kč + DPH) nebo Vám ho dodáme a to buďto na dobírku nebo pomocí platby zálohovou fakturou.

6. Cena dobírky je po celé ČR stejná, liší se pouze v závislosti na ceně a množství objednaného zboží. (celková cena objednávky se vztahuje na cenu objednaného zboží a cenu dobírky).
7. U dodání zboží na zálohovou fakturu (platba bankovním převodem) se cena dopravy odvíjí od místa dodání a je vždy smluvní.
8. V závislosti na mimořádně výhodných podmínkách dodání na dobírku doporučujeme všem tento typ dodání. 
9. Platba zálohovou fakturou (bankovním převodem) je možná pouze pro firmy,podnikatele a obce. (uvedené IČO v objednávce).
10. V případě osobního odběru je nutná předchozí dohoda termínu předání.
11. Lhůta pro vyzvednutí zboží objednaného na osobní odběr je 30 dnů od námi zaslané výzvě k vyzvednutí.

 CENÍK DOPRAVY NA DOBÍRKU

Celková cena dobírky (včetně DPH ) Celková cena dopravného (včetně DPH)
1 CZK - 1 255 CZK 275 CZK
1 256 CZK - 1 952 CZK 395 CZK
1 953 CZK - 2 929 CZK 490 CZK
2 930 CZK - 3 905 CZK 595 CZK
3 906 CZK - 6 026 CZK 688 CZK
6 027 CZK - 9 000 CZK 956 CZK
9 001 CZK - 14 000 CZK 1 350 CZK
14 001 CZK - 20 000 CZK 1 990 CZK
20 0001 CZK - 30 000 CZK 2 480 CZK
nad 30 001 CZK Cena dopravy je smluvní

Dopravu pro objednávky s vyšší cenou než je uvedena v ceníku, naceníme na požádání (tel. 603 437 442, email.: d.kricner@seznam.cz

Pro obecní úřady a firmy je možná úhrada zboží bankovním převodem (zálohovou fakturou).

 

IV.Způsoby platby

1. Dobírka - při zaslání zboží zásilkovou službou (prosíme, vepište žádost o daňový doklad do poznámky v objednávce).
2. Platba v hotovosti - v případě dojednaného osobního odběru.
3. Platba zálohovou fakturou.

4. Jiný způsob platby jen po vzájemné dohodě. Zboží zůstává vlastnictvím naší firmy až do úplného zaplacení.

5. Platební karty nepřijímáme.

6. Daňový doklad není součástí zásilky, ale je zasílán samostatně.

7. EET - Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat          přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 

V. Ceny

1. Ceny v katalogu produktů jsou uvedeny bez dopravy. Ceny v katalogu se vztahují pouze na výrobek.

2. Pro osobní odběr k ceně nádoby, prosíme připočtěte příplatek za dopravu z centrálního skladu firmy SULO 87,- Kč + DPH.

VI. Reklamační řád

1. Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.
2. Odběratel je povinen vždy při převzetí zboží od přepravce zkontrolovat jeho fyzický stav. Každá zjištěná závada musí být uvedena na přepravním nebo dodacím listě a potvrzena přepravcem.

4. Odběratel nemá vedle nároků z vad zboží nárok na náhradu škody, zejména ne na náhradu ušlého zisku v důsledku špatné dodávky.

VII. Vrácení zboží

1. U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující podle Obč. zák. právo do 14 ti dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zákazník potvrdí odstoupení od kupní smlouvy emailem (viz. kontaktní email).
2. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené, ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty.

3. Následně bude zákazníkovi do 14 dnů vrácena jím zaplacená částka. 

VIII. Závěrečná ustanovení

Odesláním objednávky kupující bez výhrad akceptuje cenu zboží, podmínky dodávky a veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednaného zboží.
Účastníci se výslovně dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti právem České republiky. V našich formulářích je použita neviditelná reCaptcha.

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení